top of page

MİMARİ

BAD-Başak Akkoyunlu Design olarak her ölçekte ticari ya da konut projelerinde Konsept Proje etabından Uygulama ve Detay Projeleri'ne kadar, en ince ayrıntılar düşünülerek hizmet vermekteyiz.

Yaratıcı projeler gerçekleştirmenin benzersiz bir motivasyon, hırs, beceri ve teknik bilgi birikimi gerektirdiğini biliyoruz.

BAD-Başak Akkoyunlu Design'da müşterilerimize en doğru çözümü sunduğumuzdan emin olmak için ekibimizde yalnızca en iyiler ile çalışıyoruz/işbirliği yapıyoruz.

01_Salon C09.jpg

İÇMİMARİ

Mimari projeleri BAD-Başak Akkoyunlu Design tarafından tamamlanış projelerde projenin bütünselliğinin sağlanması için İç Mimari Projesi'nin de BAD-Başak Akkoyunlu Design tarafından çizilmesini doğru buluyor, bu konuda da içinde yaşayacağınız mekanların hayallerinizdeki gibi vücut bulması için en ince ayrıntısına kadar projelendirme yapıyoruz.

KONTROLLÜK

Projenin değerinin en üst düzeyde olması, mimari grup tarafından en ince ayrıntısına kadar kontrol edilebilmesi, şantiyede çıkacak durumlara kısa zamanda ve proje konseptine uygun bir şekilde cevap verilebilmesi açısından BAD-Başak Akkoyunlu Design olarak Tasarım Uygunluğu Kontrolü hizmeti veriyoruz.

IMG_3797-2_edited_edited.jpg

UYGULAMA

BAD-Başak Akkoyunlu Design tarafından en ince ayrıntısına kadar tasarlanmış olan projelerin hayata geçirilebilmesi için en doğru ekiplerle, bütçe kontrolü ve doğru programlama yaparak tek bir sorumluluk altında projenizin anahtar teslim uygulamasını üstleniyoruz.

bottom of page